Ustawki rowerowe - 8.04.2018 "Wsi Spokojna Wsi Wesoła" do Hniszowa

PioTrek - 2018-04-07, 00:33
Temat postu: 8.04.2018 "Wsi Spokojna Wsi Wesoła" do Hniszowa
Zapraszamy wszystkich rowerzystów na rajd do Hniszowa.

START niedziela godz 9.30 z Parku Miejskiego koło Kameny blisko parkingu TAXI.
Dystans około 60 km tempo wiosenne.
Planowane jest ognisko u najlepszego sołtysa Rudy Opalin. Zobaczymy także nowy most kolejowy na rzece Uherka.

apj - 2018-04-07, 09:29

A czemu start z Parku? No i godzina coś za wczesna może być jeszcze mało ciepło
PioTrek - 2018-04-08, 18:47

BYło sielsko i anielsko i dziękuję wszystkim za wspólne spotkanie i kręcenie. Brawo Grzegorz za 70km na rozgrzewkę. A to filmik z wycieczki: https://www.youtube.com/watch?v=ilfK6mgIYYg
apj - 2018-04-08, 19:03

Swego czasu uzgodniłem z Piotrem z Odnowy że ich rajdy będą wystawiane do nas po wzajemnym uzgodnieniu widzę że niestety do niej się Piotr nie stosuje i jeszcze za pośrednictwem Piotra Z wprowadza w błąd sugerując że jest to nasza ustawka, bardzo nieładnie :thumb-down_anim:
PioTrek - 2018-04-08, 19:16

W woli informacji to rajd wstawiłem JA Piotr Zaborski chcąc wspólnie razem z koleżankami i kolegami z CHGR wspólnie pojeździć Ja prowadziłem rajd dla CHGR a Piotr rajd Odnowy jechaliśmy razem. Rajd wymyśliłem JA Piotr Zaborski. Nie wiem co ostatnio Artur bierzesz ale to odstaw bo jad w tobie zaczyna jączyć się coraz większy. Wiem że nie lubisz jeździć albo ze mną albo z grupą. Dostałem od ciebie zezwolenie na organizacje niedzielnych rajdów. Jeżeli uważasz że zrobiłem coś źle albo działałem na szkodę twojego wizerunku politycznego daj znać i napisz to chętnie to zmienię aby cię zadowolić. A tak poz za tym jazda rowerem tylko z CHGRem i trzymajmy się mocno ramy ...
apj - 2018-04-08, 19:35

Piotr waż słowa i nie rób ze mnie idioty, proszę aby to się więcej nie powtórzyło
PioTrek - 2018-04-08, 19:46

W którym miejscu tego co napisałem poczułeś się jak idiota bo nie rozumiem tego a jeżeli uraziłem ciebie to przepraszam i wyjaśnij co ma się więcej nie powtórzyć
apj - 2018-04-08, 19:58

Proszę bardzo
apj - 2018-04-08, 20:01

Oczywiście nic nie mam odnośnie wspólnego kręcenia ale jeśli jest jakaś umowa to jest i trzeba ją respektować.
PioTrek - 2018-04-08, 20:12

Tłumaczę Ci jeszcze raz że rajd do Hniszowa wymyśliłem ja podczas wspólnego rajdu do Siedliszcza. Ustaliłem szczegóły a Krzysztof Opas zadzwonił do Sołtysa. Czesław wstawił rajd na Odnowę wcześniej niż ja na CHGR. Ja natomiast jeżdżę ze wszystkimi i wstawiłem rajd na forum jako członek CHGR. Odnowa miał swój rajd Chgr swój rajd a Leszek ze swoją grupą swój rajd. Wszyscy razem spotkaliśmy się u sołtysa Marka. Wspólnie razem spotkaliśmy się w jednym miejscu w Parku zamiast w dwóch rożnych miejscach z uwagi na wczesną porę. Ponad 30 osób spotkało się w jednym miejscu i uważam to za bardzo dobry początek sezonu rowerowego. Akurat było 3 świadków rozmowy jak wymyśliłem rajd zapytaj Roberta bo też był przy tym. Uważam że tylko zgoda i współpraca może nas jednoczyć a nie jakieś teorie spiskowe.
apj - 2018-04-08, 20:25

Wiesz ty co? To jak masz ty tak organizować ze coś wymyślisz a ktoś to podpina pod siebie a ty nie reagujesz że postępuje względem Ciebie nie fear to może daj sobie spokój z tą organizacją a poza tym nikt nic nie napisał że ChGR jest organizatorem czy współ.
apj - 2018-04-08, 20:25

Wiesz ty co? To jak masz ty tak organizować ze coś wymyślisz a ktoś to podpina pod siebie a ty nie reagujesz że postępuje względem Ciebie nie fear to może daj sobie spokój z tą organizacją a poza tym nikt nic nie napisał że ChGR jest organizatorem czy współ.
PioTrek - 2018-04-08, 21:04

Ja przynajmniej staram się jeździć z grupą i zapraszać wszystkich. Jeżeli członkowie grupy stwierdzą że jestem niepotrzebny chętnie odejdę i zrezygnuję z prowadzenia niedzielnych rajdów. Czy organizacja jakiegoś rajdu czy wycieczki to wiedza tajemna? Nie wiem dlaczego tylko tobie się to nie podoba. Nie miałeś ochoty jechać z nami po Marzannie nie miałeś ochoty jechać z nami dzisiaj to po co wprowadzać taką atmosferę zawiści? Sam mówiłeś że takie rajdy ciebie nie interesują ty wolisz szosę i szybkie jazdy ale są inni którzy chętnie pojadą na wycieczkę spokojnym tempem. Daj na luz i staraj się proszę abyś pomagał a nie przeszkadzał i wprowadzać nerwową atmosferę.
apj - 2018-04-08, 21:28

Dobra bo widzę że zaczynasz mnie wyciągać w swoją jałową polemikę i swoje mądrości, idę spać.
Samuraj - 2018-04-09, 02:21

Piotrek Fakty . nigdzie nie napisałeś że to rajd którym współorganizatorem jest ChGR. Próbujesz razem fajnie ,tylko jeżeli chcesz korzystać z forum grupy to przestrzegaj zasad...
PioTrek - 2018-04-09, 08:20

Myślałem że forum jest dla inteligentnych ludzi bo po co pisać na forum CHGR że rajd jest dla członków CHGR. Skoro wstawiam na forum to chyba jest to jasne. Natomiast jeżeli chodzi o zasady forum to jak najbardziej się dostosowałem: "Ustawki Rowerowe Tu piszemy kiedy, gdzie, jaką trasą i jakim tempem organizujemy przejażdżkę" Nie jest to rajd tylko ustawka jak zauważył jedyny głos rozsądku Marcin. Skoro wstawiłem ustaliłem i napisałem to zorganizowałem pojeździliśmy i uważam temat za zamknięty. Zorganizuj chociaż jedną ustawkę chętnie będę patrzył Ci na ręce i krytykował. Kiedy jedziemy? :devil_anim:
PioTrek - 2018-04-09, 08:50

Dodam jeszcze że ogólnie przyjętą zasadą jest to że osoba która ustala ustawkę ma dowolną interpretację swoich zasad tj. decyduje gdzie jedzie z kim jakim tempem w jakim celu. Jeżeli cokolwiek zmieniło się w tej kwestii i potrzeba pytać za każdym razem Artura Radka bądź innych osób proszę ustalić zasady działu. Jeżeli jako wstawiający chcę dołączyć się do innej grupy i pojechać na rajd czy ustawkę do Świdnika Lubartowa czy gdziekolwiek indziej to też muszę pisać że CHGR jest współorganizatorem? Leszek ze swoją grupą przyjechał do Sołtysa a z tego co mi wiadomo też są członkami CHGR i też nie mogą sobie pojechać gdzie i z kim chcą?
PioTrek - 2018-04-09, 08:53

O tym jak było wspaniale spotkać się niech świadczą wspólne zdjęcia zrobione przez Janusza Szusta: https://photos.google.com/share/AF1QipM43R6com3qyirEfGxUskLvuaNBdK7ds2TRsoosUjuG5LZWSoaS3wl4zsTPMhIthQ?key=S3BGSUNPTnE5cVFKSTA4YU9JYTNvODQ0M0tLMGF3
apj - 2018-04-09, 11:24

sorki Piotr blokuję Ciebie gadka z Tobą teraz już nic nie wnosi zadajesz sobie pytania sam odpowiadasz ochłoń trochę chłopie, pozdrawiam
Samuraj - 2018-04-09, 12:33

Piotrek no strasznie jesteś nakręcony, fajnie że organizujesz ustawki,rajdy itd. . Nie zacznę rozmawiać z tobą w twoim języku bo w życiu się nie spodziewałem że jesteś taki cham. Ale kto ma miękkie serce to ma twarde pięty. W niedzielę 20:16 piszesz rajd a w poniedziałek wykład że to ustawka. Obraziłeś mnie a sam coś chyba masz problem z tymi lekami . Obrarzasz.Zwalasz na politykę ,później światków szukasz. Definicje nam wykladasz ,później znów obrarzasz. :hahaha: :-P :-P a tylko chodziło o jedną rzecz. Opowieść z życia. Ma takiego sąsiada historia z 20 lat trwała. Wszystko wiem inni niech się uczą. raz z jednym sąsiadem ploty raz drugim później z piątym mija z 20 lat z żadnym nie może porozmawiać. Z żoną nie gada nawet.ma inne wejście do domu. Bo to tak się kończy Piotrze. Oprzytomnij ja wybaczam ale ostro przeginasz.
PioTrek - 2018-04-12, 19:21

Nikogo nie miałem zamiaru obrażać i przepraszam jeżeli kogoś uraziłem. Zostałem pomówiony i atakowany za jakąś niezrozumiałą sprawę więc się broniłem. Co do polityki odsyłam do źródła: https://pl.wikipedia.org/wiki/Wizerunek_polityczny. Chodzi mi o politykę grupy CHGR żeby była jasność a nie przynależność partyjną. Faktycznie edytowałem nazwę postu bo była długa i urwana nazwa Hniszów więc usunąłem słowo rajd. Natomiast słowo rajd jest w poście. W związku z zaistniałą sytuacją zwieszam organizację rajdów i ustawek oraz swoją aktywność na forum. Proszę admina o zamknięcie tego wątku.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group