HORMON SZCZʦCIA W ZIMNEJ WODZIE
Odpowiedz do tematu

:
Bardzo fajne zdjêcia :)
Musze powiedzieæ, ¿e naprawdê przyjemnie jest byæ w gronie ludzi aktywnych mimo daty w kalendarzu. Jad±c z morsowej wigilii spotkali¶my i biegaczy i rowerzystów i niemal wszyscy znajomi :)

:
I to mi siê podoba frekwencja z tygodnia na tydzieñ ro¶nie, tak trzymaæ. :clap-anim:
Kto zliczy³ ile osób wchodzi³o dzi¶ do wody? Mi wychodzi 10 lub 11. :yes_anim:
A ilu by³o przesympatycznych kibiców? :lets_sin-anim: He he he te¿ sporo.

Dziêkuje wszystkim za przybycie na Glinianki i zapraszam na kolejne wej¶cie do wody.
Ze wzglêdów bezpieczeñstwa (³ami±cy siê lód pod naszym ciê¿arem, chyba ka¿dy jest porysowany, poobijany po dzisiejszym) ustalili¶my z wiêkszo¶ci±, ¿e nastêpne morsowanie odbêdzie siê nad Zalewem ¯ó³tañce przy pomostach 5 stycznia o godz.11 :sugoi_anim: :sugoi_anim: :sugoi_anim:
UWAGA!!!
KA¯DY DO WODY WCHODZI NA W£ASN¡ ODPOWIEDZIALNO¦Æ !!!

Zapraszamy do ogl±dania galerii ZDJÊÆ

Oczywi¶cie pozdrawiam najwiêkszego naszego Morsa WIES£AWA WEPÊ. Wies³aw szybko wracaj do zdrowia i do nas :cheers:

Ostatnio zmieniony przez Marcin 2013-12-29, 19:52, w ca³o¶ci zmieniany 3 razy
,,W ¿yciu nie chodzi o to, ¿eby przeczekaæ burzê.
Chodzi o to, by nauczyæ siê tañczyæ w deszczu".
Mahatma Gandhi
:
Oczywi¶cie wielkie dziêki za dzisiejszy dzieñ przed wszystkim Ewie i Tomkowi za przygotowanie ogniska i kupienie kie³basek dla wszystkich oczywi¶cie dziêki te¿ wszystkim kibicom by³o naprawdê fajnie i szampañsko do nastêpnego :clap-anim:

Jazda rowerem to tylko z ChGRem ;-)
:
Kurczê, nie wiedzia³em ¿e morsujecie ju¿ od miesi±ca...
dawno tu nie zagl±da³em :cry:

Ja wczoraj nowy rok wita³em k±piel± na ¿ó³tañcach razem z 6-ma innymi morsami ;)
Przy 2-gim pomo¶cie od prawej strony wyr±bali¶my przerêbel, drabinka i hop do wody!
Wcze¶niej by³ trucht, rozgrzeweczka (niektórzy w ramach niej je¼dzili pomiêdzy pomostami na ³y¿wach)
By³o ¶wietnie! to mój 2-gi raz ;)

oprócz tego co napisa³ wcze¶niej Marcin warto dodatkowo zabraæ:
- dla wiêkszego komfortu szlafrok b±d¼ strój ¶w. Miko³aja ;)
- termometr
- co¶ na wzór ³opaty do wyr±bania przerêbli

Je¶li bêdê mia³ czas to do³±czê do Was w niedzielê :D

ps. dosta³em info od znajomej grupki morsów, ¿e tego dnia te¿ morsuj± tylko ¿e spotykaj± siê o 14-stej. Ale ruch siê nad zalewem robi!

Ostatnio zmieniony przez wiselka 2014-01-03, 23:28, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Tomek Koguciuk
:
czy kto¶ móg³by przynie¶æ drabinkê tak± aluminiow± z 1,5 - 2 m , ³atwiej by siê wychodzi³o z wody ;-)

Jazda rowerem to tylko z ChGRem ;-)
:
ja jeszcze musze odpuscic ten tydzien.jeszcze troche mnie trzyma.ale za tydzien... :sugoi_anim:

:
dobra to ty przynies drabine ;-)

Jazda rowerem to tylko z ChGRem ;-)
:
nie mam takowej :pa³± w ³eb:

:
To kup

Jazda rowerem to tylko z ChGRem ;-)
:
kupilem i brat pozyczyl na wieczne oddanie.teraz nie kupuje to nie pozyczam zeby nikt nie oddawal potem przez 5 lat :confused_anim:

:
roadrunner
jak jeste¶ jeszcze lekko podziêbiony to k±piel w zimnej wodzie jest nawet wskazana :yes_anim:
http://morsowanie.info/py...w-zimnej-wodzie

,,W ¿yciu nie chodzi o to, ¿eby przeczekaæ burzê.
Chodzi o to, by nauczyæ siê tañczyæ w deszczu".
Mahatma Gandhi
:
apj napisa³/a:
czy kto¶ móg³by przynie¶æ drabinkê tak± aluminiow± z 1,5 - 2 m , ³atwiej by siê wychodzi³o z wody ;-)

Grupka morsów, która ma siê k±paæ o 14-stej ma tak± drabinkê z odwa¿nikiem na dole dla lepszej stabilno¶ci. Mo¿e by siê z nimi wyk±paæ?
Nie trzeba braæ drabinki, do tego wiêcej morsów to cieplej i weselej ;-)

Tak zapodajê, bo bardziej pasuje mi pó¼niejsza pora ni¿ 11-sta i mo¿e pad³by jaki¶ frekwencyjny che³mski rekord? Ale godzina 11 ju¿ na sztywno wyznaczona nie?

Tomek Koguciuk
:
Dziêki wszystkim za wspóln± k±piel :thumb-up_anim:

Zapraszam do ogl±dania dzisiejszaj galerii :crazy: ZDJÊÆ :crazy:

,,W ¿yciu nie chodzi o to, ¿eby przeczekaæ burzê.
Chodzi o to, by nauczyæ siê tañczyæ w deszczu".
Mahatma Gandhi
:
Zdjêcia super, humory widaæ te¿ znakomite. Gratulujê Morsom. Mnie jako¶ brak odwagi.

:
a taka mi³± informacjê dzisiaj dosta³em co wy na to??
"Witam, widzê ze che³mskie morsy ro¶n± w si³ê, gratulujê.
Proponujê wspóln± k±piel w Lublinie lub u was!!
Oczywi¶cie jak nastanie zima:)

pozdrawiam Kañczugowski Prezes Lubelskich Zmarzluchów."

Jazda rowerem to tylko z ChGRem ;-)
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pe³na wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.