Witamy na forum LC24
Odpowiedz do tematu

:
Witam na pokładzie ;-)

W życiu piękne są tylko chwile...
502-053-125
:
jestem za :) :) i Wojtek tyż

Ostatnio zmieniony przez ewa 2014-07-23, 20:59, w całości zmieniany 1 raz
:
Robert04 jeśli nie masz zbyt dużych wymagań co do fotogeniczności modelów/modelek to z chęcią pomogę :) i Tomek też nie ma zastrzeżeń.

Ostatnio zmieniony przez pinezka 2014-07-23, 20:03, w całości zmieniany 1 raz
:
I ja :-) moze klisza nie peknie :-)

:
no to jest nas juz piatka :D

:
Witam,jestem kasia,byłam na kilku rajdach i bardzo mi się spodobały :-) i czekam na następne :clap-anim:

kasia
:
Witaj Kasiu :-)

:
Witam na pokładzie ;-)

W życiu piękne są tylko chwile...
502-053-125
:
Witam, chociaż nie jestem z waszego miasta to kilka razy zdarzyło mi się do niego zawitać rowerem. Tak więc pozdrawiam i być może do zobaczenia :)

:
Cześć:) Liliana z tej strony

:
Witamy na forum i zapraszamy na wspólne wycieczki rowerowe

:
Witam Wszystkich!
Jak nie trudno się domyśleć mam na imię Marek i nadszedł czas najwyższy aby się tutaj dopisać.
Może zbyt wiele km rowerkiem do tej pory jeszcze nie zrobiłem ale to chyba nie jest przeszkodą.
Zresztą jeździć zacząłem nie tak dawno temu (po rzuceniu fajek) i .... jeżdżę dla samej przyjemności jeżdżenia a nie bicia jakichś rekordów na tyle ile pozwala mi praca itd.
Mam nadzieję, że może w końcu uda się kiedyś wspólnie z Wami gdzieś wybrać.

Pozdrawiam tych znanych i tych co dopiero poznam tutaj!
:cheers:

:
Witam serdecznie najbliższy rajd do Kraśniczyna juz jutro, zapraszam i pozdrawiam

Jazda rowerem to tylko z ChGRem ;-)
:
Witam wszystkich i każdego z osobna serdecznie. Mam na imię Piotr mieszkam w Chełmie dobija mi 40 i pozdrawiam rodzinę. Interesuje się jazdą na rowerze a w wolnych chwilach jadę przed siebie. Jeżeli nie jadę przed siebie to wybieram jazdę za kimś innym. Więc tak jadę i jadę i chętnie pojechałbym z Waszą grupą. Mimo rejestracji we wrześniu 2015 dopiero teraz udało mi się wejść na forum dziękuję za pomoc Domanowi.

:
No siemanko Konus !!!
Miło Cię widzieć w naszym gronie.... :yes_anim:
Pozdrower :thumb-up_anim:

Ps. Tylko dzięki Domanowi ???? :-P

bd66
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.