Nie jesteś zalogowany! W ciągu 600 sekund zostaniesz przeniesiony do rejestracji.

NIE JESTES ZALOGOWANY


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Doman
2012-09-03, 21:49
UWAGA ZŁODZIEJ!!!!!!!!
Autor Wiadomość
apj
Majster
Hardcorowy Koksik


Wiek: 54
Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 3756
Skąd: Pokrówka
Wysłany: 2012-03-24, 18:34   UWAGA ZŁODZIEJ!!!!!!!!

Moi drodzy, jak wiecie dzisiaj w Chełmie mieliśmy imprezę rowerową pt. Topienie Marzanny. Było pięknie i czadowo-wiosenna pogoda, ok 300 rowerzystów, konkursy, nagrody, karkówka z grilla , etc i tylko jeden incydent, który bulwersuje tak bardzo że słów brak. Ktoś ukradł uczestnikowi rajdu, 11-letniemu chłopcu rower!!! Bardzo proszę wszystkich o pomoc w odnalezieniu roweru, jest to MERIDA, model MATTS 10-V, rozmiar ramy 16, koła 26, rower miał jasną rysę na przerzutce tylnej. Prośbę swą również kieruję do sklepów i komisów rowerowych, gdyż złodziej może zechcieć sprzedaż swój łup a Was proszę o zwrócenie uwagi na ewentualnie "okazyjne" kupno takiej marki. Jakiekolwiek informacje w tej sprawie, proszę kierować na mój nr tel 513 775 747 lub policję.
Dziękuję za pomoc Artur Paweł Juszczak, współorganizator imprezy.

ps. jeśli możesz to prześlij dalej lub wklej na swój profil .

rowerek.jpg
Plik ściągnięto 84 raz(y) 62,26 KB

_________________
Jazda rowerem to tylko z ChGRem ;-)
 
 
monii233
Majster


Wiek: 31
Dołączyła: 08 Wrz 2010
Posty: 457
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-03-24, 20:03   

Szczyt głupoty tego kto to zrobił. Jak można dziecku ukraśc rower i to jeszcze na takiej imprezie. Jak bym dorwała tego kto to zrobił, to nie wiem co bym mu zrobiła. :evil:
 
 
 
wiselka
trochę bardziej zorientowany


Wiek: 42
Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 47
Skąd: Chełm
Wysłany: 2012-03-24, 21:05   

Debilizm :crazy-anim: Niestety w naszym społeczeństwie powiedzenie "okazja czyni złodzieja" nadal jest aktualne, wrrr... :devil_anim:
_________________
Tomek Koguciuk
 
 
Mich@ł
Majster
We will never forget


Wiek: 54
Dołączył: 20 Sie 2009
Posty: 1513
Skąd: Chełm
Wysłany: 2012-03-25, 08:14   

Wielu z nas kręci się sporo po mieście-będziemy mieli oko na ten model "meridki"-znajdziemy go wspólnymi siłami.
_________________
Rower: Cube Nature 2010 Przebieg: 10000 km
Chełmska Grupa Rowerowa
 
 
 
apj
Majster
Hardcorowy Koksik


Wiek: 54
Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 3756
Skąd: Pokrówka
Wysłany: 2012-03-25, 18:49   

DZIEKUJĘ WSZYSTKIM SERDECZNIE ZA ZAANGAŻOWANIE I POMOC W POSZUKIWANIACH ROWERU.
Dzisiaj w godzinach popołudniowym zadzwoniła do mnie Pani z informacją że jej syn znalazł rower porzucony w sąsiedztwie jej domu. Od razu skontaktowałem się z Tatą chłopca któremu skradziono rower aby pojechał i ustalił czy jest to faktycznie ten rower którego poszukujemy. Po jakiejś godzinie otrzymałem informacje o szczęśliwym zakończeniu sprawy, uczciwym znalazcą okazał się Michał M. mieszkający przy ul.Trubakowskiej w Chełmie.
Dzięki naszej społecznej akcji udało się odzyskać skradziony przedmiot, dlatego bardzo serdecznie gratuluję wszystkim zaangażowanym a w szczególności gratuję Mamie Michała za syna który postąpił bardzo dojrzale i uczciwie mimo młodego wieku.
Pozdrawiam Artur Paweł Juszczak
_________________
Jazda rowerem to tylko z ChGRem ;-)
 
 
monii233
Majster


Wiek: 31
Dołączyła: 08 Wrz 2010
Posty: 457
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-03-25, 20:11   

To super. Ze się udało bravo.
 
 
 
hcman
zorientowany


Wiek: 47
Dołączył: 26 Paź 2011
Posty: 34
Skąd: Chełm
Wysłany: 2012-03-25, 20:13   

Lubię to! :)
 
 
Mich@ł
Majster
We will never forget


Wiek: 54
Dołączył: 20 Sie 2009
Posty: 1513
Skąd: Chełm
Wysłany: 2012-03-25, 20:36   

Nie wiem jak Wam ale mi nasuwa się jeden wniosek. Osoba, która zabrała rower dowiedziała się o akcji, którą zapoczątkował Apj postem na forum. Osoba ta zorientowała się, że nie ma najmniejszych szans w konfrontacji z tak wielką liczbą ludzi jakimi są cykliści w Chełmie. Zdała sobie sprawę, że wcześniej czy później "dorwiemy" ją więc była zmuszona porzucić skradziony rower. Super się Michał zachowałeś. Zawsze mówiłem, że Michały to fajne chłopaki ;-) :clap-anim:
_________________
Rower: Cube Nature 2010 Przebieg: 10000 km
Chełmska Grupa Rowerowa
 
 
 
Aaapap
Majster


Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 722
Wysłany: 2013-06-21, 18:33   Całe szczęście....happy end

Gnoje czasem nie znają wartości...:
http://www.jelenia.pl/Row...tych_n3377.html
Pozdrawiam
--
"Dziwnie jest obserwować znaczny wzrost homofobii w kraju, w którym dwie trzecie ludności jest wychowywanych przez pary jednopłciowe (mamę i babcię)."
 
 
ewa
Majster
byczeksmyczek

Dołączyła: 29 Maj 2011
Posty: 396
Skąd: Chelm
Wysłany: 2013-06-24, 19:41   

Uwaga kradną !!!! Około 19.00. przed Biedronką przy Chrobrym ukradli mi Gazelle Tour de France - jezdzący ze mną wiedzą którą.Do złodzieja - jeśli zwrócisz do sklepu Bike - to cię nie oskarźę. A jeżeli ktoś później cię złapią to ma moje pozwolenie by ci przywalił więc ci się to nieopłaca.Proszę udostępniać choćby ku przestrodze - z góry dziękuje.

 
 
xyz
Majster


Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 573
Skąd: Chełm
Wysłany: 2013-06-24, 19:54   

jako zolnierz mozemy adrian jutro pojechac zglosic na policje ten fakt.ostatnio za czesto slysze o skradzionych rowerach.ten co kradnie powinien miec lapska polamane.wiem,ze nie powinienem ale mam chec to zrobic.jesli wiec ZLODZIEJU zdarzy ci sie to przeczytac to strzez sie chgr-u.nie zawsze jezdzimy w strojach-pamietaj.jak cie dorwe boj sie o swoje lapaska lepkie :devil_anim: :pałą w łeb:
 
 
Mich@ł
Majster
We will never forget


Wiek: 54
Dołączył: 20 Sie 2009
Posty: 1513
Skąd: Chełm
Wysłany: 2013-06-25, 05:27   

Gazelle Adrianową wszyscy znamy. Na zdjęciu jest kawałek mojego buta SPD - twardy kawał skóry i plastiku. Powinien często lądować na tyłkach złodziejaszków. Po 1 zgłoś na policję. Wprawdzie nie robią nic by zwiększyć bezpieczeństwo na drogach ale w razie odszukania złodzieja będą musieli procedury wprowadzić i nie będą mieli swoich głupkowatych wymówek.
_________________
Rower: Cube Nature 2010 Przebieg: 10000 km
Chełmska Grupa Rowerowa
 
 
 
Brexit
Majster
adrian


Wiek: 46
Dołączył: 26 Cze 2011
Posty: 331
Skąd: Chełm
Wysłany: 2013-06-25, 11:55   

rower zgłoszony wczoraj o 21.00. Protokół spisany,złodziej będzie skopany :devil_anim: Tylko uważać moi mili byście nieświadomego kupca nie poranili . :coolio_anim: Jak rower będzie znaleziony,każdy kto chce będzie piwem uraczony . :cheers:
_________________
tel.511 597 266 Airwolf (tunning) / Marco Pantani II
rowerzysta niezależny - wielogrupowy ;)
 
 
Aaapap
Majster


Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 722
Wysłany: 2014-06-05, 06:55   Gadżecik dokumentujący...

Napadnięty oczywiście wystraszony. Mam nadzieję że złodzieje się nie wyślizgają:
http://www.pinkbike.com/n...point-2014.html
Pozdrawiam
--
Коммунизм, это власть советов плюс электрификация всей страны.
 
 
Aaapap
Majster


Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 722
Wysłany: 2015-02-02, 03:52   Jakby u nas...

Takie trochę po polsku - "Mój skradziony rower jest na aukcji, ale policja nic nie może":
http://www.mirror.co.uk/n...-police-5062187
Pozdrawiam
--
https://www.youtube.com/watch?v=26UA578yQ5g
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 

Zaprzyjaźnione grupy rowerowe


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM



Reklama





















Gorące tematy