Nie jesteś zalogowany! W ciągu 600 sekund zostaniesz przeniesiony do rejestracji.

NIE JESTES ZALOGOWANY


Poprzedni temat «» Następny temat
IX edycja rajdu "O Błękitną Koszulkę Serca" 18.09.
Autor Wiadomość
apj
Majster
Hardcorowy Koksik


Wiek: 54
Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 3756
Skąd: Pokrówka
Wysłany: 2016-09-12, 23:10   IX edycja rajdu "O Błękitną Koszulkę Serca" 18.09.

Ponieważ w dniu dzisiejszym dzwonił do mnie Boguś Prezes KR Alfa ze Świdnika z zaproszeniem na niedzielną imprezę a tak się złożyło że w tym roku trochę nam się ponakładały terminy i większość będzie jeździła po roztoczu to jeśli ktoś z zostających na miejscu by chciał poprowadzić ludzi wg. uznania całą trasę na kołach lub część pociągiem do Świdnika, to bardzo proszę o informację wtedy przekażę info Bogusiowi celem zaklepania koszulek :devil_anim:

Klub Rowerowy "Alfa" serdecznie zaprasza na IX edycję rajdu "O Błękitną Koszulkę Serca", który organizujemy 18 września (niedziela) z okazji Europejskiego Dnia bez Samochodu oraz Światowego Dnia Serca. Pomysłodawcą wydarzenia jest ks. Janusz Kozłowski - miłośnik sportów rowerowych.
Rajd ma formę rodzinnego przejazdu rowerzystów w tempie spacerowym. Celem przedsięwzięcia jest popularyzacja turystyki rowerowej jako sposobu na zdrowe spędzanie wolnego czasu przez całe rodziny. Proponujemy trasę, która poprowadzi bocznymi drogami przez okoliczne miejscowości, z dala od zgiełku miejskich ulic, ale jednocześnie będzie możliwa do przejechania przez najmłodszych.
Program:
1. Miejsce imprezy: Muszla Koncertowa przy Miejskim Centrum Usług Socjalnych w Świdniku, ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego 5 (za fontanną).
2. Zbiórka i rejestracja uczestników od godz. 13:30, dla 100-tu uczestników (w pierwszej kolejności najmłodszych) przewidzieliśmy okolicznościowe koszulki rajdowe.
Uwaga: prosimy aby osoby niepełnoletnie (dzieci) przyjechały ze swoimi rodzicami/opiekunami, ponieważ tylko pod ich opieką będą mogły wziąć udział w rajdzie.
3. Start rajdu o 14:10. Tempo bardzo rekreacyjne, będą przystanki dla złapania oddechu ;).
4. Trasa liczy ok. 15 km i przebiega w okolicy Świdnika.. Przewidujemy, że przejazd potrwa ok. 1,5 godziny.
5. Po rajdzie zaplanowaliśmy: poczęstunek dla uczestników, znakowanie rowerów, konkursy, gry i zabawy zarówno dla najmłodszych jak i starszych.
Rajd dofinansowany jest przez Gminę Miejską Świdnik.
_________________
Jazda rowerem to tylko z ChGRem ;-)
 
 
Brexit
Majster
adrian


Wiek: 46
Dołączył: 26 Cze 2011
Posty: 331
Skąd: Chełm
Wysłany: 2016-09-19, 21:57   

;-) Ja tam byłem ,jabłka zjadłem ,kiełbasę z musztardą też i herbatą zapiłem :thumb-up_anim: :sugoi_anim: https://plus.google.com/+AdrianSoborski/posts/gx8ggbWYpJY
_________________
tel.511 597 266 Airwolf (tunning) / Marco Pantani II
rowerzysta niezależny - wielogrupowy ;)
 
 
apj
Majster
Hardcorowy Koksik


Wiek: 54
Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 3756
Skąd: Pokrówka
Wysłany: 2016-09-19, 22:16   

eee no to gicio ;-) tak trzymaj
_________________
Jazda rowerem to tylko z ChGRem ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 

Zaprzyjaźnione grupy rowerowe


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM



Reklama





















Gorące tematy