Ubezpieczenie rowerowe od szkód
Odpowiedz do tematu

: Ubezpieczenie rowerowe od szkód
Od szkód które mi zostaną wyrządzone, oraz które ja mogę komuś wyrządzić. Szczerze mówiąc, zależy mi na szkodach, które mi mogą zostać wyrządzone. Czy posiadacie takowe? Myslicie, że warto wykupować - dużo jeżdżę ostatnio zwłaszcza po publicznych drogach.

:
O ile ubezpieczenie oc dla rowerów nie jest drogie. W skali roku to jakieś kilkadziesiąt zł max - w zależności od zakresu, to ubezpieczenie odpowiadające samochodowemu ac, może być droższe - analogicznie jak ma to miejsce w przypadku samochodów.
Nie mniej, w przypadku posiadania jakiegoś bardziej zaawansowanego sprzetu, roweru elektrycznego itd - moim zdaniem, zdecydowanie warto pójść w kierunku takiego ubezpieczenia. Proponuję sprawdzić jeszcze tutaj: https://wygodnie.pl/ubezpieczenie-rowerowe - można sobie wyliczyć, oszacować koszta z tym związane.

:
Jeżeli sprawcą będzie kierowca auta to odpowiada on i jego ubezpieczyciel tak samo każde inne zdarzenie na zasadach kodeksu cywilnego. Warto mieć ubezpieczenie oc gdybyśmy uszkodzili komuś mienie. Jeden z naszych kolegów miał zdarzenie i musiał zapłacić ponad 2tys za zarysowany lakier na samochodzie. Jedna z organizacji turystycznych dla członków ma ofertę ubezpieczenia NNM. Nie chciałbym pisać jaka aby mnie nie zablokowano :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.