Wakacje - jak zamierzacie spędzić?
Odpowiedz do tematu

: Wakacje - jak zamierzacie spędzić?
Jako że wakacje już się rozpoczęły, chciałbym dowiedzieć się, jak zamierzacie je spędzić? Ja, najprawdopodobniej spędzę je nad morze, w Kołobrzegu, w jednym z apartamentów oferowanych przez (...)- zależy mi na tym, żeby móc się zresetować i naładować bateryjki, a wiem, że w pokoju hotelowym nie będzie to możliwe.

:
Jeszcze nie wiem ale pewnie będzie się szykował jakiś wyjazd

:
Jadąc na wakacje pamiętajcie o EKUZ który działa w całej UE.

:
piotr.b napisał/a:
Jadąc na wakacje pamiętajcie o EKUZ który działa w całej UE.


A jak to jest z tym EKUZ. Jadąc do Grecji i np raniąc sobie załóżmy rękę - wszystko jest refundowane na EKUZ? Bo z tego co wiem, to tamtejsza służba zdrowia jest w wielu przyapdkach płatna i nawet EKUZ może być za mało.

Zastanawiam się nad wykupieniem... a sprawdzam na (...) tu średnio tygodniowe standardowe ubezpieczenie to wydatek około 50 zł.

:
Faktycznie, warto jest takie ubezpieczenie wykupić. Szczegolnie, ze nie jest to wysoki koszt. Ubezpieczenie daje pewność, ze w przypadku przykrego wydarzenia nie będziemy musieli ponosić kosztów leczenia czy rehabilitacji a te mogą nie być wcale takie niskie....

Ze swojej strony polecam zastanowić się nad ubezpieczeniem w Nationale Nederlanden

Firma oferuje szerokie zakresy ubezpieczeń turystycznych.

:
My czekamy na odbiór nowego, rodzinnego auta z salonu Ford Germaz i ruszamy w góry. Zamierzamy pokazać dziaciakom, jak dawniej wyglądały nasze wakacje, obozy wędrowne i życie pod chmurką. Mamy pojemny bagażnik w zamowionej KUDZE, więc powinno się wszystko udać i zmieścić :) Już nie możemy się doczekać!

:
Zgodnie z prawem touroperatorzy mają obowiązek ubezpieczenia każdego klienta kupującego zagraniczną wycieczkę w zakresie kosztów leczenia oraz następstw nieszczęśliwych wypadków. Jednak ustawodawca nie określił minimalnych limitów sum gwarantowanych. Zwykle są to bardzo niskie kwoty. Tak wiec jeśli chcesz byc naprawdę chroniony lepie jest ubezpieczyć się samodzielnie.
Lepsze warunki mozna znaleźć na tej stronie https://wygodnie.pl/ubezpieczenie-turystyczne Porównacie sobie tam warunki poszczeglnych firm ubezpieczeniowych

:
tym razem zostaję w domu

:
Też tak myślałem ale wpadło nam do głowy że możemy zdecydować się na Wynajem samochodów Warszawa i zabrać całą rodzinkę do Chorwacji, wielu znajomych nam zachwala taki sposób urlopowania

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.