Nie jesteś zalogowany! W ciągu 600 sekund zostaniesz przeniesiony do rejestracji.

NIE JESTES ZALOGOWANY


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Doman
2011-11-24, 20:23
15.08.2010
Autor Wiadomość
Mich@ł
Majster
We will never forget


Wiek: 54
Dołączył: 20 Sie 2009
Posty: 1513
Skąd: Chełm
Wysłany: 2010-08-15, 09:13   

Widzę, że nie tylko mnie spodobał się zalew w Sawinie więc proponuję dziś znów wypad rowerowy nad ten zbiornik. Zbiórka dziś 15 sierpnia 2010r o 12.00 na Krzyżówkach Lubelskich. W programie opalanie, kąpanie się i pływanie na łódkach. Do przejechania trasa ok. 40 km w obie strony. Tempo będzie spokojne więc zapraszam całe rodziny.
_________________
Rower: Cube Nature 2010 Przebieg: 10000 km
Chełmska Grupa Rowerowa
 
 
 
jalabee
Majster
Młody Książ


Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 508
Skąd: Chełm
Wysłany: 2010-08-15, 10:08   

Naprawdę mam ochotę się wybrać tylko własnie wstałem jem i musze gumy zmienić 12:30 mi pasuje.
 
 
 
jalabee
Majster
Młody Książ


Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 508
Skąd: Chełm
Wysłany: 2010-08-15, 11:52   

Właśnie wyruszylismy spod alkoholi na krzyzowkach lubelskich w doborowym towarzystwie czyli: ja, wojtek, jola, marysia, arek. Tempo po 5 km 22km/h ładny wiatr w plecy. Nad woda zdam kolejną relacje naraxie kostki mi jechać nie dają tak bolą po wyprawie odwiedze ponownie hniszow.
 
 
 
jalabee
Majster
Młody Książ


Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 508
Skąd: Chełm
Wysłany: 2010-08-15, 11:53   

Właśnie wyruszylismy spod alkoholi na krzyzowkach lubelskich w doborowym towarzystwie czyli: ja, Michal, jola, marysia, arek. Tempo po 5 km 22km/h ładny wiatr w plecy. Nad woda zdam kolejną relacje naraxie kostki mi jechać nie dają tak bolą. Po wyprawie odwiedze ponownie hniszow.

Druga część relacji.

Jesteśmy nad wodą po objechaniu dookoła zbiornika wodnego 6 km . Złapałem gumę po najechaniu ostrego kamienia szybkie zalatanie i mozna jechać. Jak narazie 27 km ś-21.

Trzecia część relacji.

Wróciłem sam do domu, nie mogłem czekać na resztę miałem jeszcze ochotę jechać do Hniszowa, ale z braku czasu już mi się nie uda.
Powrót do był dla mnie koszmar dobiłem całą srednią do 25, ale pod taki wiatr jaki był i po tym co w sierpniu zrobiłem 13 dni bez odpoczynku i ładny dystans, skręcone (jedna mniej) kostki to jestem z siebie zadowolony. Teraz mam zamiar zrobić sobie 2 dni odpoczynku, nie jestem już w stanie więcej jeździć i sączę właśnie nie pierwsze piwko :-) .

Sierpień 1236 km

Po poprawkach juz Michal, mam problem z pamiecia.
Ostatnio zmieniony przez jalabee 2010-08-15, 18:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Mich@ł
Majster
We will never forget


Wiek: 54
Dołączył: 20 Sie 2009
Posty: 1513
Skąd: Chełm
Wysłany: 2010-08-15, 17:55   

Jalabee w relacji pomylił mnie z Wojtkiem ale trzeba mu to wybaczyć bo pisał z telefonu komórkowego wciąż pedałując :mrgreen: . No więc zrobiliśmy w sumie 50 km, w Sawinie się wykąpaliśmy, poopalaliśmy się i zaliczyliśmy kilka kursów kajakiem dzięki uprzejmości ratownika Michała, któremu przy okazji dziękuję za taką możliwość. Wstąpiliśmy do sklepu w Sawinie odprowadzając Jalabee na szosę włodawską gdzie niektórzy rozkoszowali się zimnymi lodami :-P . Tym razem wróciliśmy szosą na Staw gdzie przy okazji odwiedziliśmy tamtejszy zbiornik wodny. Teraz szybka kąpiel i można zaczynać myśleć i szykować rower do kolejnego rajdu. Pozdrower
_________________
Rower: Cube Nature 2010 Przebieg: 10000 km
Chełmska Grupa Rowerowa
 
 
 
jalabee
Majster
Młody Książ


Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 508
Skąd: Chełm
Wysłany: 2010-08-15, 18:51   

Jeszcze zapomniałem o kilku zdjęciach z plaży.
Coś się stało i są dziwnej jakości.

http://picasaweb.google.p...feat=directlink
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 

Zaprzyjaźnione grupy rowerowe


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM



Reklama





















Gorące tematy