Nie jesteś zalogowany! W ciągu 600 sekund zostaniesz przeniesiony do rejestracji.

NIE JESTES ZALOGOWANY


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Doman
2015-07-13, 17:45
III Chełmska Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę
Autor Wiadomość
Darek 2
Majster


Dołączył: 11 Wrz 2011
Posty: 313
Skąd: Chełm
Wysłany: 2013-09-09, 06:45   

Nie wiem czy znów coś się nie namiesza.
Wczoraj w Dubience rozmawialiśmy z Panią która właśnie na 29 września serdecznie zapraszała nas do Siedliszcza na święto ziemniaka, ma być poczęstunek i takie tam.
Planowany początek imprezy godzina 14 i co teraz zrobimy hmm :lol-above-anim:
 
 
glang
na forum non-stop
glang


Wiek: 48
Dołączył: 28 Kwi 2013
Posty: 230
Skąd: Chełm
Wysłany: 2013-09-09, 07:12   

jatulik napisał/a:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=564348003626310&set=a.383579225036523.84315.383574838370295&type=1&theater


Wlasnie cos Rafal Grzech wspominal ze jada po nas jak po burej ..... Ktos cos widzial w necie??
 
 
 
apj
Majster
Hardcorowy Koksik


Wiek: 54
Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 3756
Skąd: Pokrówka
Wysłany: 2013-09-09, 07:50   

Darek 2 napisał/a:
Nie wiem czy znów coś się nie namiesza.
Wczoraj w Dubience rozmawialiśmy z Panią która właśnie na 29 września serdecznie zapraszała nas do Siedliszcza na święto ziemniaka, ma być poczęstunek i takie tam.
Planowany początek imprezy godzina 14 i co teraz zrobimy hmm :lol-above-anim:

nie wiem Dareczek o co Ci dokładnie chodzi że jakis 2 czy 3 głupków po nas jedzie to my mamy mieć z tego tytułu jakies problemy? niech oni sie teraz martwia jak prokuratura sie zajmie tematem poza tym i tak musimy poczekać aby zobaczyć co z tego wyjdzie a poniżej daje link do artykułu
http://chelmonline.pl/ind...-górę-foto.html
_________________
Jazda rowerem to tylko z ChGRem ;-)
 
 
tomekjot
coś już wiem


Wiek: 48
Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 13
Skąd: Chełm
Wysłany: 2013-09-09, 10:58   

Zupełnie nie rozumiem intencji złożenia doniesienia do prokuratury.
 
 
jastasz
Majster


Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 478
Skąd: Chełm
Wysłany: 2013-09-09, 12:13   

Zachowajmy dystans do tego typu opinii. Zawsze znajdą sie osoby chcące zaistnieć i oczekujące uwiarygodnienia poprzez próby wciągnięcia innych do takich awantur. Olewajmy te "rewelacyjne posty" i ich autorów.
Ostatnio zmieniony przez jastasz 2013-09-10, 21:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
tomekjot
coś już wiem


Wiek: 48
Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 13
Skąd: Chełm
Wysłany: 2013-09-09, 12:29   

Właśnie jastasz to miałem na myśli. Jak się zacznie kopać to przeciwnik osiągnie swój efekt
 
 
apj
Majster
Hardcorowy Koksik


Wiek: 54
Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 3756
Skąd: Pokrówka
Wysłany: 2013-09-09, 13:06   

Trochę nie ukrywam Panowie ale was nie rozumie, idąc za waszą myślą to mamy się biernie przyglądać jak ktoś wypisuje głupoty? Nie wiem jak wam ale mi się nie podoba obrażanie nas wszystkich i z pojedyncza dlatego uważałem z zs i paroma osobami za stosowne poczynić takie kroki i raz na zawsze uciąć tego typu wpisy bo nie może być tak ze gro ludzi się w coś angażuje a jakiś ktoś nawsadza im potem ile wlezie no chyba ze was to kręci :)
_________________
Jazda rowerem to tylko z ChGRem ;-)
 
 
tomekjot
coś już wiem


Wiek: 48
Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 13
Skąd: Chełm
Wysłany: 2013-09-09, 13:11   

Na głupotę nie ma lekarstwa. Poza tym komu postawić zarzuty: numerowi IP, może pisał z internetu w telefonie na kartę, bez rejestrowania danych osobowych a może całej rodzince mającej dostęp do kompa w domu?

Ludzie są tylko ludźmi i takie sytuacje są nieuniknione.
 
 
jastasz
Majster


Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 478
Skąd: Chełm
Wysłany: 2013-09-09, 13:26   

Paweł wyluzuj, nic mnie nie kręci. Nie widzę jednak powodu aby legitymizować jakiś łepków. Ponadto wyrażanie swojej opinii, choćby w chamski i głupawy sposób, nie jest przestępstwem. W dobie internetu wielu "odważnych", bo kryjących się za różnymi nickami,
pisze i będzie pisało różne brednie i wylewało przeróżne inwektywy pod adresem innych. Oczekują oni w zamian zainteresowania się nimi poprzez choćby dyskutowanie i udowadnianie swoich racji. Wątpie aby Prokuratura znalazła jakikolwiek paragraf na tego typu "wystąpienia". Bez odbioru.
Ostatnio zmieniony przez jastasz 2013-09-10, 21:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wiesław Wepa
stały bywalec


Dołączył: 06 Paź 2009
Posty: 129
Wysłany: 2013-09-10, 17:45   

Trzymałem kciuki za niektóre osoby z tej grupy aby dotrwały i wytrzymały trudy do końca pielgrzymki.Wiem , że to nie jest łatwe i tym bardziej jak już się to pokona jest wielka satysfakcja . Gratulowałem ściskałem dłonie w geście podziwu.Po jakimś czasie ktoś wylewa śmierdzący kubeł.I co mamy łykać te pomyje bez końca ? Mamy milczeć ? Gdyby się dało to chciałbym wiedzieć kim są ci "bohaterowie". Łatwo jest stać cichutko obok. Takie typy są tak samo niebezpieczne jak ci od fałszywych alarmów trzeba szybko reagować.
 
 
glang
na forum non-stop
glang


Wiek: 48
Dołączył: 28 Kwi 2013
Posty: 230
Skąd: Chełm
Wysłany: 2013-09-10, 17:55   

Wiesław Wepa napisał/a:
Trzymałem kciuki za niektóre osoby z tej grupy aby dotrwały i wytrzymały trudy do końca pielgrzymki.Wiem , że to nie jest łatwe i tym bardziej jak już się to pokona jest wielka satysfakcja . Gratulowałem ściskałem dłonie w geście podziwu.Po jakimś czasie ktoś wylewa śmierdzący kubeł.I co mamy łykać te pomyje bez końca ? Mamy milczeć ? Gdyby się dało to chciałbym wiedzieć kim są ci "bohaterowie". Łatwo jest stać cichutko obok. Takie typy są tak samo niebezpieczne jak ci od fałszywych alarmów trzeba szybko reagować.


PRAWDA!!
Wystarczy że prokurator ustali kto jest taki mądry. Na przyszłość on i jemu podobni dwa razy się zastanowią zanim napiszą coś w takim stylu bo generalnie opinii negatywnych po naszej pielgrzymce jest sporo ale niektórzy potrafią to napisać w normalny sposób normalnym językiem :)
 
 
 
jatulik
Majster


Dołączył: 11 Cze 2010
Posty: 693
Wysłany: 2013-09-10, 20:38   

http://roadhunter.bloog.p...btticaid=61148d
 
 
jatulik
Majster


Dołączył: 11 Cze 2010
Posty: 693
Wysłany: 2013-09-10, 20:50   

jedyna słuszna Pielgrzymka jest wtedy, kiedy jadą Tata, Syn i Grzegorz G. Każda inna jest lansem, profanacją itd.itp.-tym bardziej nie wolno dokumentować i publikować obrazków z życia pielgrzymow w czasie drogi na Jasna Górę bo facebook jest zarezerwowany tylko dla Syna,Taty i Grzegorza G.- każda publikacja a nie daj Boże korespondencja radiowa /zadyszana/ jest zabroniona bo "eksperci od wiary i moralności" sprowadzą Cię do "gleby"--Przykro, że ludziom paranoja wyżera mózgi.
----- Ewangelia według Św. Jana. Rozdział 8.
Przyprowadzono przed Jezusa kobietę przyłapaną na cudzołóstwie.
- Nauczycielu, tę kobietę przyłapano na jawnym cudzołóstwie. Mojżesz kazał nam takie kamienować. Ty zaś co powiesz?
Jezus, schyliwszy się, pisał palcem po ziemi, a potem podniósł się i rzekł:
- Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci na nią kamieniem.
A gdy oni to usłyszeli i sumienie ich ruszyło, wychodzili jeden za drugim.-----
 
 
apj
Majster
Hardcorowy Koksik


Wiek: 54
Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 3756
Skąd: Pokrówka
Wysłany: 2013-09-10, 22:13   

Proszę nie rozwijać już tego wątku, sprawa za jakiś czas sama się wyjaśni a jeśli ktoś chce pogadać na ten temat to proszę już poza forum, tak będzie najrozsądniej i najlepiej, pozdro i do miłego :)
_________________
Jazda rowerem to tylko z ChGRem ;-)
 
 
jastasz
Majster


Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 478
Skąd: Chełm
Wysłany: 2013-09-11, 09:28   

Czy coś wiemy o wyjeździe do Krasobrodu? Mówiło się o dacie 14 - 15 września ale coś cicho się zrobiło.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 

Zaprzyjaźnione grupy rowerowe


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM



Reklama





















Gorące tematy