Nie jesteś zalogowany! W ciągu 600 sekund zostaniesz przeniesiony do rejestracji.

NIE JESTES ZALOGOWANY


Poprzedni temat «» Następny temat
Stroje 2015
Autor Wiadomość
apj
Majster
Hardcorowy Koksik


Wiek: 54
Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 3756
Skąd: Pokrówka
Wysłany: 2015-01-03, 11:42   Stroje 2015

Informuję iż w chwili obecnej zostały podjęte rozmowy z nowa firmą produkującą odzież kolarską, w tym roku jest to firma dmtex a ich strona to www.demosport.pl koszulki u tego producenta są dość drogie tak że ilość osób które będą miały stroje zrefundowane zapewne się trochę zmniejszy, dodatkowo będzie tez istniała możliwość zakupu czapeczek, rękawiczek itp w kolorach kompatybilnych do stroi które będą zaprojektowane przez ta firmę, w niedługim czasie przedstawimy wybrany przez tzw radę starszych ChGR projekt oraz listę osób którzy w tym roku będą mieli dopłacone do kompletów. Dodatkowo informuje że będzie tez istniała możliwość śladem lat ubiegłych zakupić stroje w pełnej odpłatności koszt to około 250 pln.
_________________
Jazda rowerem to tylko z ChGRem ;-)
 
 
apj
Majster
Hardcorowy Koksik


Wiek: 54
Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 3756
Skąd: Pokrówka
Wysłany: 2015-01-15, 19:53   

To jest wstępny projekt strojów kolarskich Chełmskiej Grupy Rowerowej na 2015 rok, oczywiście jeszcze trochę będzie modyfikowany na czarnym rękawku dojdzie logo ChGR a na kołnierzyku adres naszej strony www.rowerowychelm.pl, sponsorzy i media będą znajdowali się na spodenkach i kieszonkach koszulki. Jeśli ktoś chciałby zamówić koszulkę w pełnej odpłatności to proszę o informację, dodatkowo będzie chyba możliwość wykonania nogawek i rękawków do kompletu strojów ale to jeszcze nic pewnego wstępny koszt za kompletu to 84 zł brutto. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł odnośnie zmiany grafiki to proszę też o info dodatkowo jutro poproszę o zaprojektowanie jeszcze zestawienia 2 innych kolorów pomarańcz neon i czarny ;-) poniżej jeszcze fota stroju w podobnych kolorach do naszych

maillot-cycliste-homme-fluo-jaune-fluo.jpg
Plik ściągnięto 198 raz(y) 106,55 KB

chgr_2015_3.jpg
Plik ściągnięto 233 raz(y) 58,43 KB

_________________
Jazda rowerem to tylko z ChGRem ;-)
 
 
apj
Majster
Hardcorowy Koksik


Wiek: 54
Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 3756
Skąd: Pokrówka
Wysłany: 2015-01-16, 21:37   

tak dla porównania 2 projekt w kolorach pomarańcz neon

chgr_2015_1_orange.jpg
Plik ściągnięto 122 raz(y) 58,42 KB

VCPR_orange_fluo.jpg
Plik ściągnięto 144 raz(y) 35,53 KB

DSC_1389.JPG
Plik ściągnięto 122 raz(y) 50,52 KB

_________________
Jazda rowerem to tylko z ChGRem ;-)
 
 
apj
Majster
Hardcorowy Koksik


Wiek: 54
Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 3756
Skąd: Pokrówka
Wysłany: 2015-02-28, 21:49   

no i chyba już wersja ostateczna, teraz to już czekamy jedynie na przesyłkę ;-)

chgr_2015_4a.jpg
Plik ściągnięto 170 raz(y) 87,73 KB

_________________
Jazda rowerem to tylko z ChGRem ;-)
 
 
apj
Majster
Hardcorowy Koksik


Wiek: 54
Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 3756
Skąd: Pokrówka
Wysłany: 2015-04-17, 05:20   

Ponoć stroje do końca miesiąca mają być, osoby które zamowily stroje za pełną odpłatnością proszone są o uregulowanie kaski na konto stowarzyszenia, po podliczeniu zostało trochę kasy i powinno starczyć dla wszystkich na rękawiczki w przyszłym tygodniu zamieszczę projekt :crazy:
Dane do przelewu:
CHEŁMSKIE STOWARZYSZENIE INICJATYW SPOŁECZNYCH w CHEŁMIE
22-100 Chełm, ul. Henryka Wiercieńskiego 5/52,
BGŻ o/Chełm nr 69 2030 0045 1110 0000 0236 3820
w tytule: Imie i nazwisko darowizna
_________________
Jazda rowerem to tylko z ChGRem ;-)
 
 
Mich@ł
Majster
We will never forget


Wiek: 54
Dołączył: 20 Sie 2009
Posty: 1513
Skąd: Chełm
Wysłany: 2015-04-21, 08:11   

Fajne stroje, może się skuszę.
_________________
Rower: Cube Nature 2010 Przebieg: 10000 km
Chełmska Grupa Rowerowa
 
 
 
Mich@ł
Majster
We will never forget


Wiek: 54
Dołączył: 20 Sie 2009
Posty: 1513
Skąd: Chełm
Wysłany: 2015-06-21, 04:54   

Niestety jestem zmuszony wznowić temat. Jak pisałem powyżej stroje mi się spodobały i za pełną odpłatnością chciałem też takie zakupić. Firma robi sobie jakieś szopki z klientów. Od dwóch miesięcy niby je robią. Dostaję wciąż mgliste zapewnienia, że za tydzień może dwa. Że mają zamówienia od kadry polskiej na stroje - dla jakiej kadry Polski i w czym:). Poproszę więc oficjalnie o numer telefonu osoby odpowiedzialnej w tej pożal się Boże firmy za kontakty z klientami. Teraz żałuję, że składając zamówienie nie poprosiłem o wiążącą umowę. Człek się uczy całe życie na błedach mając za partnerów oszustów.
PS Mam nadzieję, że osoby z CHGR poświęcające swój czas i dobre chęci pomogą mi w dochodzeniu moich praw. Nie jestem przeciwko ludziom dobrej woli.
_________________
Rower: Cube Nature 2010 Przebieg: 10000 km
Chełmska Grupa Rowerowa
 
 
 
apj
Majster
Hardcorowy Koksik


Wiek: 54
Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 3756
Skąd: Pokrówka
Wysłany: 2015-06-21, 07:19   

Sorry Michał ale jedziemy na tym samym wózku poza materiałem i pomocą w zaprojektowaniu stroi to firma faktycznie leci w ptaka w przyszłym roku zmienimy producenta a w poniedziałek sam zadzwonię ponieważ w robocie jest jeszcze o ile dobrze się orientuje jeszcze chyba 6 kompletów, oczywiście nr tel masz na ich głównej stronie, pozdrawia i bądź twardy
_________________
Jazda rowerem to tylko z ChGRem ;-)
 
 
janusz
na forum non-stop


Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 256
Skąd: chełm
Wysłany: 2015-06-21, 18:10   

Michał - niemal od początku sezonu rowerowego 2015 - uczestniczysz w rajdach organizowanych przez Odnowę. Ostatnio byłeś na zebraniu GR ODNOWA i prowadziłeś jeden z rajdów Odnowy. Gdybyś chciał zakupić także koszulkę GR Odnowa, zgłoś ten fakt do Piotra lub na forum GR Odnowa.
Ostatnio zmieniony przez janusz 2015-06-22, 15:42, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
apj
Majster
Hardcorowy Koksik


Wiek: 54
Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 3756
Skąd: Pokrówka
Wysłany: 2015-06-21, 20:30   

No i widzisz Michał po co Ci to było jak będziesz miał koszulkę ChGR to nie będziesz mógł prowadzić rajdu GR Odnowa , ech te nasze podziały, niemniej gdybyś zrezygnował z naszej i jeździł w koszulce GR Odnowa a będziesz chciał prowadzić rajd organizowany przez ChGR to będziesz zawsze mile widziany a tak poważnie Janusz jak możesz to przenieś te swoje żale na inne jedyne słuszne forum twoim zdaniem gdzie ma konto tez jak mniemam Michał a nam daj jeździć i cieszyć się z naszej wspólnej pasji, pozdrawiam
_________________
Jazda rowerem to tylko z ChGRem ;-)
 
 
Mich@ł
Majster
We will never forget


Wiek: 54
Dołączył: 20 Sie 2009
Posty: 1513
Skąd: Chełm
Wysłany: 2015-06-22, 08:02   

Janusz nie rozumiem Twojego brutalnego ataku na moją skromną osobę. Czy ja kiedykolwiek odchodziłem od CHGR? Lubie jeździć na rowerze w miłym towarzystwie, a takie jest i w CHGR i w Odnowie. Od zawsze jeździłem ze wszystkimi. To, że jestem współzałożycielem CHGR uniemożliwia mi uczestniczenie w rajdach z ludźmi z Odnowy? Jeśli mi zabraniasz tego to napisz to jasno. Nie rozumiem tych waśni między CHGR i Odnową. Nie wiem o co poszło i nie interesuje mnie to. Nie będę uczestniczył w tych kłótniach. Przykro mi jest teraz, że tak mnie atakujesz.
_________________
Rower: Cube Nature 2010 Przebieg: 10000 km
Chełmska Grupa Rowerowa
 
 
 
janusz
na forum non-stop


Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 256
Skąd: chełm
Wysłany: 2015-06-22, 15:52   

Michał - przepraszam, jeżeli takie odniosłeś wrażenie. Chciałem tylko dodać, że zawsze bedziesz mile widziany na zebraniach i rajdach Odnowy, bez wzgledu - w stroju jakiej grupy bedziesz jechał. Pozdrawiam i czekamy na Ciebie w najbliższy czwartek na zebraniu w Odnowie, a potem ruszmy wszyscy razem w piątek - w masie krytycznej i niech już się skończą drobne nieporozumienia pomiędzy CHGR a Odnową.
 
 
Mich@ł
Majster
We will never forget


Wiek: 54
Dołączył: 20 Sie 2009
Posty: 1513
Skąd: Chełm
Wysłany: 2015-06-23, 04:44   

Też bym chciał by skończyła się wrogość między cyklistami. Do niczego dobrego to nie prowadzi.
_________________
Rower: Cube Nature 2010 Przebieg: 10000 km
Chełmska Grupa Rowerowa
 
 
 
Mich@ł
Majster
We will never forget


Wiek: 54
Dołączył: 20 Sie 2009
Posty: 1513
Skąd: Chełm
Wysłany: 2015-06-28, 02:32   

Cytat:
Sorry Michał ale jedziemy na tym samym wózku poza materiałem i pomocą w zaprojektowaniu stroi to firma faktycznie leci w ptaka w przyszłym roku zmienimy producenta a w poniedziałek sam zadzwonię ponieważ w robocie jest jeszcze o ile dobrze się orientuje jeszcze chyba 6 kompletów, oczywiście nr tel masz na ich głównej stronie, pozdrawia i bądź twardy
pokaż mi "palcem" gdzie mają na stronie głównej numer telefonu. Może to jest nauka tajemna, której jeszcze nie poznałem.
_________________
Rower: Cube Nature 2010 Przebieg: 10000 km
Chełmska Grupa Rowerowa
 
 
 
apj
Majster
Hardcorowy Koksik


Wiek: 54
Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 3756
Skąd: Pokrówka
Wysłany: 2015-06-28, 07:58   

Joanna Gadek

PPHU DEMO
ul. Mieszka I 2
26-300 Opoczno
44 754 28 11
_________________
Jazda rowerem to tylko z ChGRem ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 

Zaprzyjaźnione grupy rowerowe


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM



Reklama





















Gorące tematy