Nie jesteś zalogowany! W ciągu 600 sekund zostaniesz przeniesiony do rejestracji.

NIE JESTES ZALOGOWANY


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Doman
2012-09-03, 23:13
Nasze rowery
Autor Wiadomość
leffty
zorientowany
Leffty


Dołączył: 05 Sty 2010
Posty: 35
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2010-07-30, 10:50   

Skoro wybierasz sie kasiu do lublina zachecam odwiedzic Sklep rowerowy TORO BIKE tam na 85% znajdziesz cos dla siebie :)
bylem i widzialem maja oni dobry asortyment i dobrze doradzaja polecam. :)
Tu masz mapę dojazdu MAPA
_________________
 
 
 
weronika
stały bywalec


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 127
Skąd: Wólka Kańska
Wysłany: 2010-07-30, 15:08   

A ja polecam INTISPORT na Starym Mieście ;)
http://www.intisport.pl/index.php?main_page=index
_________________
Chełmska Grupa Rowerowa LC24
 
 
zs
Majster
ZeteS

Dołączył: 17 Wrz 2009
Posty: 522
Skąd: Chełm
Wysłany: 2010-08-02, 07:34   

Rozmawiałem wczoraj z kasiek, kupiła rower! super! mam nadzieje , że nie długo do nas dołaczy . . . , najblizszy Rajd to Rajd nad Świteź , zapraszamy Kasiek, trasa lajtowa i niedługa a zobaczyc Świteź naprawde warto
_________________
ZeteS
Chełmska Grupa Rowerowa
 
 
Mich@ł
Majster
We will never forget


Wiek: 54
Dołączył: 20 Sie 2009
Posty: 1513
Skąd: Chełm
Wysłany: 2010-09-29, 18:26   

Wojtek w piątek lub sobotę jedziesz na rajd zapewne szosówką. Czy na ten dzień lub dwa mogę pożyczyć "lemondkę" by potestować? Jak sprawa nadal aktualna to daj znać kiedy mogę się po nią zgłosić. Z góry dzięki.
_________________
Rower: Cube Nature 2010 Przebieg: 10000 km
Chełmska Grupa Rowerowa
 
 
 
wiesław 2
Majster


Dołączył: 14 Sie 2010
Posty: 480
Skąd: Atlantyda
Wysłany: 2010-09-29, 18:55   

mam kuboja z czech. tak z czechosłowacji. jak ci się zpodoba - pożyczę.
 
 
Mich@ł
Majster
We will never forget


Wiek: 54
Dołączył: 20 Sie 2009
Posty: 1513
Skąd: Chełm
Wysłany: 2010-09-29, 19:13   

wiesław 2 napisał/a:
mam kuboja z czech. tak z czechosłowacji. jak ci się zpodoba - pożyczę.


a co to jest kuboj?...mniemam, że rodzaj "lemondki". Może jutro wpadnę koło wycentrować to oblukam to cudo ;-)
_________________
Rower: Cube Nature 2010 Przebieg: 10000 km
Chełmska Grupa Rowerowa
 
 
 
Mich@ł
Majster
We will never forget


Wiek: 54
Dołączył: 20 Sie 2009
Posty: 1513
Skąd: Chełm
Wysłany: 2011-04-05, 20:41   

Odebrałem dziś rower. Niby jeździ. Obiecałem sobie, że już nigdy nie kupię takiego roweru. Nie dość, że drogi to po 5000km zaczyna wszystko się sypać. W innym poście ZS pisał, że też mu coś trze-pewnie to samo co w moim. Zardzewiał support bo podobno się woda dostała-ciekawe jakim cudem w łożyska maszynowe z uszczelniaczami. Jak chcą sprzedać to obiecują góry gdy trzeba zareklamować to się okazuje, że to naturalne zużycie. Gwarancja na 60 miesięcy ale co z tego jak nie uznają jej. Jestem zdegustowany zarówno firmą Cube jak i Shimano. ZS ma KTM ale pewnie na częściach Shimano więc problem ma podobny. Każdemu będę odradzał te dwie firmy.
_________________
Rower: Cube Nature 2010 Przebieg: 10000 km
Chełmska Grupa Rowerowa
 
 
 
apj
Majster
Hardcorowy Koksik


Wiek: 54
Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 3756
Skąd: Pokrówka
Wysłany: 2011-04-05, 20:46   

możesz ode mnie kupić schwina ma dwa lata nic się nie psuje mocno wypasiony i nic mu nie rdzewieje mogę ci go sprzedać na raty :mrgreen:
_________________
Jazda rowerem to tylko z ChGRem ;-)
 
 
Mich@ł
Majster
We will never forget


Wiek: 54
Dołączył: 20 Sie 2009
Posty: 1513
Skąd: Chełm
Wysłany: 2011-04-05, 21:20   

Obyś Apj nie przeklinał Cuba Nature za rok jak ja dziś...życzę Ci tego z całego serca.
_________________
Rower: Cube Nature 2010 Przebieg: 10000 km
Chełmska Grupa Rowerowa
 
 
 
jalabee
Majster
Młody Książ


Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 508
Skąd: Chełm
Wysłany: 2011-04-05, 22:06   

Śmieszy mnie Michale co piszesz. Ile razy wymieniłeś łańcuch przez 5 tys ? Ja w takim czasie mam już 3. Kaseta normalne, że przy trzecim łańcuchu nie bedzię to i będzie przeskakiwać. Nie dbałeś też wystarczająco o napęd. Widziałem raz jaki był zardzewiały, a mówiłeś, że dzień wcześniej smarowałeś i czyściłeś. Po każdej jeździe w zimę pod warunkiem, że ulice były czyste i suche zdejmowałem łańcuszek i mieszałem w ekstrakcyjnym. Dopiero potem oliwka. Od kiedy jeżdżę łańcuch mi rdzewieje tylko gdy idzie na złom :) . Łożyska maszynowe nie gwarantują, szczelności. Ja np. mam Hallowtech 2 niby taki świetny system supportu jest już normalnością, a mi w szosie się co chwilę piasek dostaję, więc kupiłem kluczyk i co jakiś czas rozkręcam i czyszczę. Przejechałbyś się kilka razy rowerkiem w błocie to przy twoim serwisowaniu chyba, by się rozpadł.

5 lat temu świeżo po kupieniu roweru tzn. miesiąc po, Wiesio zaprowadził mnie w takie błoto, że się tam załamałem co się z nim dzieje i jak mnie później zostawili musiałem wracać sam dopiero pod chełmem czekali z Michałem. Na następny dzień rower czysty jak nowy nie miałem żadnego problemu z rdzą.
Tak tak Wiesiu to było 5 lat temu. To nie czas tak szybko leci tylko ty się starzejesz. :)

Nie przejmuj się kiedyś i ty i ja nie będziemy mogli wsiąść na naszego Gianta .

uroczy+dziadek.jpg
Plik ściągnięto 57 raz(y) 25,85 KB

_________________
JALABEE - Ostatni sprawiedliwy :pałą w łeb: - Mądry inaczej :wall_bash-anim: Pasterz piekła :devil_anim: - Wikary w ostatniej postaci. :holy: - Bohater swojego piękna.
 
 
 
Falcon
na forum non-stop
AIRBIKE.pl


Wiek: 49
Dołączył: 05 Sie 2010
Posty: 224
Skąd: Stolyca
Wysłany: 2011-04-05, 22:07   

Michał nie przezadzaj 5000 km to normalne zurzycie i trzeba pewne rzecy wymieniac, w suportach shimano mozna wymienic same lozyska, a cube ma dobre rowery. Ja przejezdzilem caly zeson w gprach w wiekoszosci w blocie i przeroznej kozynstacji, a supoert dalej sie kreci i nie narzekam, jedy co sie rozlecialo to stery dartmoora na maszynach ale to tak ze uszczelki odlazly i powykrzywialy sie kulki powypadaly.
_________________
www.airbike.pl
...... ale ściganie po górach i tak jest fajniejsze
 
 
Mich@ł
Majster
We will never forget


Wiek: 54
Dołączył: 20 Sie 2009
Posty: 1513
Skąd: Chełm
Wysłany: 2011-04-05, 23:20   

Dobra już się zamykam. Nie mam aspiracji na bycie na szczycie. Turystyczna jazda bez spinania się to jest to co będę robił.
_________________
Rower: Cube Nature 2010 Przebieg: 10000 km
Chełmska Grupa Rowerowa
Ostatnio zmieniony przez Mich@ł 2011-04-05, 23:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
wiesław 2
Majster


Dołączył: 14 Sie 2010
Posty: 480
Skąd: Atlantyda
Wysłany: 2011-04-05, 23:21   

Drogi Mich@l, rower podobnie jak człowiek, bez względu na rasę/rower na markę/ potrzebuje regeneracji po pewnych obciążeniach.
Rower twój po regeneracji a ty.... na Krupe dasz rady?
Różnej wysokości są szczyty. Nawet ten najmniejszy może być sukcesem ale trzeba go zdobyć bo może się okazać, że pozostaniem w dolinie.
 
 
jalabee
Majster
Młody Książ


Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 508
Skąd: Chełm
Wysłany: 2011-04-05, 23:43   

Wiesio poeta :)
_________________
JALABEE - Ostatni sprawiedliwy :pałą w łeb: - Mądry inaczej :wall_bash-anim: Pasterz piekła :devil_anim: - Wikary w ostatniej postaci. :holy: - Bohater swojego piękna.
 
 
 
jatulik
Majster


Dołączył: 11 Cze 2010
Posty: 693
Wysłany: 2011-04-14, 17:48   

http://roundtail.ca/index.php/main/media
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 

Zaprzyjaźnione grupy rowerowe


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM



Reklama





















Gorące tematy