Nie jesteś zalogowany! W ciągu 600 sekund zostaniesz przeniesiony do rejestracji.

NIE JESTES ZALOGOWANY


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Doman
2018-04-12, 22:14
8.04.2018 "Wsi Spokojna Wsi Wesoła" do Hniszowa
Autor Wiadomość
PioTrek
Majster

Dołączył: 10 Sie 2016
Posty: 319
Skąd: Chełm
Wysłany: 2018-04-09, 08:20   

Myślałem że forum jest dla inteligentnych ludzi bo po co pisać na forum CHGR że rajd jest dla członków CHGR. Skoro wstawiam na forum to chyba jest to jasne. Natomiast jeżeli chodzi o zasady forum to jak najbardziej się dostosowałem: "Ustawki Rowerowe Tu piszemy kiedy, gdzie, jaką trasą i jakim tempem organizujemy przejażdżkę" Nie jest to rajd tylko ustawka jak zauważył jedyny głos rozsądku Marcin. Skoro wstawiłem ustaliłem i napisałem to zorganizowałem pojeździliśmy i uważam temat za zamknięty. Zorganizuj chociaż jedną ustawkę chętnie będę patrzył Ci na ręce i krytykował. Kiedy jedziemy? :devil_anim:
 
 
PioTrek
Majster

Dołączył: 10 Sie 2016
Posty: 319
Skąd: Chełm
Wysłany: 2018-04-09, 08:50   

Dodam jeszcze że ogólnie przyjętą zasadą jest to że osoba która ustala ustawkę ma dowolną interpretację swoich zasad tj. decyduje gdzie jedzie z kim jakim tempem w jakim celu. Jeżeli cokolwiek zmieniło się w tej kwestii i potrzeba pytać za każdym razem Artura Radka bądź innych osób proszę ustalić zasady działu. Jeżeli jako wstawiający chcę dołączyć się do innej grupy i pojechać na rajd czy ustawkę do Świdnika Lubartowa czy gdziekolwiek indziej to też muszę pisać że CHGR jest współorganizatorem? Leszek ze swoją grupą przyjechał do Sołtysa a z tego co mi wiadomo też są członkami CHGR i też nie mogą sobie pojechać gdzie i z kim chcą?
 
 
PioTrek
Majster

Dołączył: 10 Sie 2016
Posty: 319
Skąd: Chełm
Wysłany: 2018-04-09, 08:53   

O tym jak było wspaniale spotkać się niech świadczą wspólne zdjęcia zrobione przez Janusza Szusta: https://photos.google.com/share/AF1QipM43R6com3qyirEfGxUskLvuaNBdK7ds2TRsoosUjuG5LZWSoaS3wl4zsTPMhIthQ?key=S3BGSUNPTnE5cVFKSTA4YU9JYTNvODQ0M0tLMGF3
 
 
apj
Majster
Hardcorowy Koksik


Wiek: 54
Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 3756
Skąd: Pokrówka
Wysłany: 2018-04-09, 11:24   

sorki Piotr blokuję Ciebie gadka z Tobą teraz już nic nie wnosi zadajesz sobie pytania sam odpowiadasz ochłoń trochę chłopie, pozdrawiam
_________________
Jazda rowerem to tylko z ChGRem ;-)
 
 
Samuraj
trochę bardziej zorientowany
Radek


Wiek: 41
Dołączył: 14 Cze 2014
Posty: 56
Skąd: Chełm
Wysłany: 2018-04-09, 12:33   

Piotrek no strasznie jesteś nakręcony, fajnie że organizujesz ustawki,rajdy itd. . Nie zacznę rozmawiać z tobą w twoim języku bo w życiu się nie spodziewałem że jesteś taki cham. Ale kto ma miękkie serce to ma twarde pięty. W niedzielę 20:16 piszesz rajd a w poniedziałek wykład że to ustawka. Obraziłeś mnie a sam coś chyba masz problem z tymi lekami . Obrarzasz.Zwalasz na politykę ,później światków szukasz. Definicje nam wykladasz ,później znów obrarzasz. :hahaha: :-P :-P a tylko chodziło o jedną rzecz. Opowieść z życia. Ma takiego sąsiada historia z 20 lat trwała. Wszystko wiem inni niech się uczą. raz z jednym sąsiadem ploty raz drugim później z piątym mija z 20 lat z żadnym nie może porozmawiać. Z żoną nie gada nawet.ma inne wejście do domu. Bo to tak się kończy Piotrze. Oprzytomnij ja wybaczam ale ostro przeginasz.
 
 
PioTrek
Majster

Dołączył: 10 Sie 2016
Posty: 319
Skąd: Chełm
Wysłany: 2018-04-12, 19:21   

Nikogo nie miałem zamiaru obrażać i przepraszam jeżeli kogoś uraziłem. Zostałem pomówiony i atakowany za jakąś niezrozumiałą sprawę więc się broniłem. Co do polityki odsyłam do źródła: https://pl.wikipedia.org/wiki/Wizerunek_polityczny. Chodzi mi o politykę grupy CHGR żeby była jasność a nie przynależność partyjną. Faktycznie edytowałem nazwę postu bo była długa i urwana nazwa Hniszów więc usunąłem słowo rajd. Natomiast słowo rajd jest w poście. W związku z zaistniałą sytuacją zwieszam organizację rajdów i ustawek oraz swoją aktywność na forum. Proszę admina o zamknięcie tego wątku.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 

Zaprzyjaźnione grupy rowerowe


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM



Reklama





















Gorące tematy