Nie jesteś zalogowany! W ciągu 600 sekund zostaniesz przeniesiony do rejestracji.

NIE JESTES ZALOGOWANY


Poprzedni temat «» Następny temat
Jak urządzić wnętrze
Autor Wiadomość
piotr.b
stały bywalec

Dołączył: 10 Sie 2016
Posty: 157
Skąd: Chełm
Wysłany: 2022-10-25, 08:37   Jak urządzić wnętrze

Mamy problem z wystrojem. Ja mam zupełnie inną koncepcję na wystrój niż żona. Jak to połaczyć aby każdy był zadowolony?
 
 
kirk
bardziej zorientowany niz inni

Dołączył: 02 Lut 2017
Posty: 99
Skąd: Chełm
Wysłany: 2022-11-11, 10:52   

Mi się wydaje, że urządzenie w Twoim stylu, bądź w połączonych waszych stylach razem będzie najlepszym rozwiązaniem bo Ty sprzątasz i większą uwagę przykładasz do tego jasnego wnętrza, to że szybciej się brudzi to fakt ale on nie będzie zwracal uwagi juz po paru dniach na wystrój. Może takie argumenty do niego przemówią, jasne wnętrze będzie spokojniejsze i dodatkami można je zawsze poprawić. U mnie caly dom jest w bieli, drewnie i elementach loftoeych poprzez czarne sprzęty, pręty i inne dodatki. Na konfliktach marnuje się tylko czas, a im bardziej będziesz zadowolona ze swojego wnętrza on będzie zadowolony z małżeństwa. Poza tym warto jeszcze zrobić jedna rzecz, przemyśleć jego ""praktyczne"" rozwiązania, czy aby napewno nie ma racji, z czasem i tak wyjdzie czy wybory były dobre.

Może dobrze jest skorzystać z pomocy projektanta? Połączy wszystkie pomysły w jeden:
https://marengo-architektura.com/

Świetne pomysły ma to biuro projektowe wnętrz w Krakowie.
 
 
masza88
coś już wiem

Dołączyła: 09 Kwi 2022
Posty: 14
Skąd: Polska
Wysłany: 2023-02-22, 01:17   

Na pewno też warto pamiętać o odpowiednim oświetleniu. Tak się składa, że led sufitowe, czy różne inne nowoczesne lampy, można znaleźć w sklepie chociażby Elektro Mag. Tam znajdziecie coś nie tylko stylowego, solidnie wykonanego, ale i przede wszystkim w dobrej cenie.
 
 
magnolia
nowicjusz

Dołączył: 13 Gru 2022
Posty: 4
Skąd: Katowice
Wysłany: 2023-05-15, 07:40   

ja jestem na etapie poszukiwań ladnego oswietlenia do domu ;) znalazlam bardzo dobrze zaopatrzony sklep internetowy https://www.elampy.pl/ ;) jesli ktos z was tez planuje zakup lamp,to warto sobie przejrzec ich oferte
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 

Zaprzyjaźnione grupy rowerowe


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM



Reklama





















Gorące tematy