Nie jesteś zalogowany! W ciągu 600 sekund zostaniesz przeniesiony do rejestracji.

NIE JESTES ZALOGOWANY


Poprzedni temat «» Następny temat
Ubezpieczenie rowerowe od szkód
Autor Wiadomość
michau
trochę bardziej zorientowany

Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 44
Skąd: Chełm
Wysłany: 2018-10-12, 06:57   Ubezpieczenie rowerowe od szkód

Od szkód które mi zostaną wyrządzone, oraz które ja mogę komuś wyrządzić. Szczerze mówiąc, zależy mi na szkodach, które mi mogą zostać wyrządzone. Czy posiadacie takowe? Myslicie, że warto wykupować - dużo jeżdżę ostatnio zwłaszcza po publicznych drogach.
 
 
igorm
trochę bardziej zorientowany

Dołączył: 04 Paź 2018
Posty: 43
Skąd: Chełm
Wysłany: 2018-10-15, 10:07   

O ile ubezpieczenie oc dla rowerów nie jest drogie. W skali roku to jakieś kilkadziesiąt zł max - w zależności od zakresu, to ubezpieczenie odpowiadające samochodowemu ac, może być droższe - analogicznie jak ma to miejsce w przypadku samochodów.
Nie mniej, w przypadku posiadania jakiegoś bardziej zaawansowanego sprzetu, roweru elektrycznego itd - moim zdaniem, zdecydowanie warto pójść w kierunku takiego ubezpieczenia. Proponuję sprawdzić jeszcze tutaj: https://wygodnie.pl/ubezpieczenie-rowerowe - można sobie wyliczyć, oszacować koszta z tym związane.
 
 
PioTrek
Majster

Dołączył: 10 Sie 2016
Posty: 319
Skąd: Chełm
Wysłany: 2018-10-15, 11:48   

Jeżeli sprawcą będzie kierowca auta to odpowiada on i jego ubezpieczyciel tak samo każde inne zdarzenie na zasadach kodeksu cywilnego. Warto mieć ubezpieczenie oc gdybyśmy uszkodzili komuś mienie. Jeden z naszych kolegów miał zdarzenie i musiał zapłacić ponad 2tys za zarysowany lakier na samochodzie. Jedna z organizacji turystycznych dla członków ma ofertę ubezpieczenia NNM. Nie chciałbym pisać jaka aby mnie nie zablokowano :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 

Zaprzyjaźnione grupy rowerowe


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM



Reklama





















Gorące tematy