Nie jesteś zalogowany! W ciągu 600 sekund zostaniesz przeniesiony do rejestracji.

NIE JESTES ZALOGOWANY


Poprzedni temat «» Następny temat
Wakacje - jak zamierzacie spędzić?
Autor Wiadomość
mczay
nowicjusz

Dołączył: 28 Kwi 2018
Posty: 3
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2018-06-29, 18:33   Wakacje - jak zamierzacie spędzić?

Jako że wakacje już się rozpoczęły, chciałbym dowiedzieć się, jak zamierzacie je spędzić? Ja, najprawdopodobniej spędzę je nad morze, w Kołobrzegu, w jednym z apartamentów oferowanych przez (...)- zależy mi na tym, żeby móc się zresetować i naładować bateryjki, a wiem, że w pokoju hotelowym nie będzie to możliwe.
 
 
kirk
bardziej zorientowany niz inni

Dołączył: 02 Lut 2017
Posty: 95
Skąd: Chełm
Wysłany: 2018-10-12, 10:13   

Jeszcze nie wiem ale pewnie będzie się szykował jakiś wyjazd
 
 
piotr.b
stały bywalec

Dołączył: 10 Sie 2016
Posty: 153
Skąd: Chełm
Wysłany: 2018-11-11, 11:05   

Jadąc na wakacje pamiętajcie o EKUZ który działa w całej UE.
 
 
michau
trochę bardziej zorientowany

Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 44
Skąd: Chełm
Wysłany: 2018-11-14, 08:52   

piotr.b napisał/a:
Jadąc na wakacje pamiętajcie o EKUZ który działa w całej UE.


A jak to jest z tym EKUZ. Jadąc do Grecji i np raniąc sobie załóżmy rękę - wszystko jest refundowane na EKUZ? Bo z tego co wiem, to tamtejsza służba zdrowia jest w wielu przyapdkach płatna i nawet EKUZ może być za mało.

Zastanawiam się nad wykupieniem... a sprawdzam na (...) tu średnio tygodniowe standardowe ubezpieczenie to wydatek około 50 zł.
 
 
kirk
bardziej zorientowany niz inni

Dołączył: 02 Lut 2017
Posty: 95
Skąd: Chełm
Wysłany: 2019-05-08, 09:37   

Faktycznie, warto jest takie ubezpieczenie wykupić. Szczegolnie, ze nie jest to wysoki koszt. Ubezpieczenie daje pewność, ze w przypadku przykrego wydarzenia nie będziemy musieli ponosić kosztów leczenia czy rehabilitacji a te mogą nie być wcale takie niskie....

Ze swojej strony polecam zastanowić się nad ubezpieczeniem w Nationale Nederlanden

Firma oferuje szerokie zakresy ubezpieczeń turystycznych.
 
 
Grzesiulek
nowicjusz

Dołączył: 20 Gru 2018
Posty: 3
Skąd: Bożychowice
Wysłany: 2019-05-22, 07:04   

My czekamy na odbiór nowego, rodzinnego auta z salonu Ford Germaz i ruszamy w góry. Zamierzamy pokazać dziaciakom, jak dawniej wyglądały nasze wakacje, obozy wędrowne i życie pod chmurką. Mamy pojemny bagażnik w zamowionej KUDZE, więc powinno się wszystko udać i zmieścić :) Już nie możemy się doczekać!
 
 
kirk
bardziej zorientowany niz inni

Dołączył: 02 Lut 2017
Posty: 95
Skąd: Chełm
Wysłany: 2021-08-25, 06:48   

Zgodnie z prawem touroperatorzy mają obowiązek ubezpieczenia każdego klienta kupującego zagraniczną wycieczkę w zakresie kosztów leczenia oraz następstw nieszczęśliwych wypadków. Jednak ustawodawca nie określił minimalnych limitów sum gwarantowanych. Zwykle są to bardzo niskie kwoty. Tak wiec jeśli chcesz byc naprawdę chroniony lepie jest ubezpieczyć się samodzielnie.
Lepsze warunki mozna znaleźć na tej stronie https://wygodnie.pl/ubezpieczenie-turystyczne Porównacie sobie tam warunki poszczeglnych firm ubezpieczeniowych
 
 
enra
zorientowany

Dołączyła: 15 Gru 2022
Posty: 20
Skąd: chełm
Wysłany: 2023-04-22, 12:03   

tym razem zostaję w domu
 
 
patyk
coś już wiem

Dołączyła: 15 Gru 2022
Posty: 19
Skąd: warka
Wysłany: 2023-04-23, 14:11   

Też tak myślałem ale wpadło nam do głowy że możemy zdecydować się na Wynajem samochodów Warszawa i zabrać całą rodzinkę do Chorwacji, wielu znajomych nam zachwala taki sposób urlopowania
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 

Zaprzyjaźnione grupy rowerowe


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM



Reklama





















Gorące tematy